Full HD Film izleme keyfini 720p kalitesinde Film izleme platformumuzda yaşayın.

Baahubali Başlangıç izle

19-01-2016
0
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Baahubali Başlangıç izle
2.729 kişi izledi.

Savaş Odası izle, Savaş Odası full izle, Savaş Odası hd izle, Savaş Odası türkçe dublaj izle, Boğulmak üzere olan bir bebk kurtarılır ama bu bebeğin neler yapacağından haberleri yoktur. Büyüdükçe özgür ruhlu bir çocuk haline gelen bu bebek Dağları keşve ve köklerini irdelemeye başlar. Hayatının ne gibi bir amacı oduğunuda sorgulamaktadır. Sonunda ise muhteşem Bhallala Deva ile yüzleşeceklerdir. 56 bin kişi oy kullanmıştır. Hint filmleri içerisinde şimdiye kadar en büyük bütçe ile çekilmiş bir filmdir.

2 yorum bulunmaktadır: "Baahubali Başlangıç izle"
  1. seyirciPiuer 12 Temmuz 2017, 04:26

    sitelerde yorumları genelde okur ama pek yorum yapmazdım. Ama bu film için yorum yapasım geldi. Kesinlikle İZLEMEYİN zaman kaybı. Heleki film 3-4 farklı konulara yönelince sonuda çok saçma bitince iyice zama kaybı olduğunu anladım.

  2. Sefa 28 Nisan 2017, 04:04

    Ömrümde izlediğim en saçma film ama komedi tarzında izlediğim filmler arasında ilk 10 a girer animasyonlar çk kötü olmuş ama renklendirme iyi senerya zaten çok komik ahahaha gül gül öl ya

Benzer Filmler