Full HD Film izleme keyfini 720p kalitesinde Film izleme platformumuzda yaşayın.

Doğaüstü (2012) Türkçe Dublaj izle

02-04-2015
0
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Doğaüstü (2012) Türkçe Dublaj izle
1.444 kişi izledi.

Doğaüstü izle, Doğaüstü full izle, Doğaüstü hd izle, Doğaüstü türkçe dublaj izle, 3 liseli yakın arkadaş gezinti sırasında tesadüf eseri bir kuyu görürler ve merak edecekler ya bişe varmış gibi o çukura inerler. Artık olacaklar için çare yoktur. Düşünce gücü ile istediklerini yapar bir hale gelen bu gençler önce buna inanamayıp oyun gibi görselerde zama ngeçtikçe tehlikeli işlere yönelecek ve insanların kaderleri ile oynamaya başlayacaklardır. İçlerindeki o canavar artık dışarı çıkmış ve onları kontrol etmektedir.

2 yorum bulunmaktadır: "Doğaüstü (2012) Türkçe Dublaj izle"
  1. neco 20 Ocak 2017, 01:48

    tam tersi bence çocukta mahsum değil,güçlerini kötüye kullanıyor insanlara zarar veriyor,adam ona ayakları üstünde durması için nasihatlar verdi,bütün it gibi arkadaslarınla geziyorsun anlamına getirdiher baba evladının iyi olmasını ister ve ister istemez evlatlarının menfati için karışır

  2. bulent 17 Nisan 2015, 21:49

    film güzeldi aşağlık adam oğluna doğru davransaydı bunların hiçbiri yaşanmazdı

Benzer Filmler