Jupiter Yükseliyor (2015) Türkçe Dublaj izle

10-05-2015
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Jupiter Yükseliyor (2015) Türkçe Dublaj izle
1.926 kişi izledi.

Jupiter Yükseliyor izle, Jupiter Yükseliyor full izle, Jupiter Yükseliyor hd izle, Jupiter Yükseliyor türkçe dublaj izle, Genç bir kız insanlığın düya üzerinde tek olduğnu düşündüğü sıralarda evrenin kraliçesi tarafından suikaste uğramak üzeredir. Yanlız dünya dışından biri onu bu suikastten kurtarır. Bu kişinin evrenin kraliçesinin sahip olduğu hükümdarlığı sona erdirebilmesi için bu kurtardığı kıza maalesef ihtiyacı vardır.

3 yorum bulunmaktadır: " Jupiter Yükseliyor (2015) Türkçe Dublaj izle "
  1. jaw 08 Şubat 2016, 02:09

    Bir bilimkurgu izleyicisi ve takipçisi olarak şunu söylüyebilirim ki vasat bile denemiyecek düzeyde. Normal bir insan sadece ilk 20 dkya kadar sabredebilir. ilerlete ilerlete baktim meraktan oyunculuk berbat hiç yakıştıramadım ki berbat bir konu berbat bir oyunculuk berbat sahneler.

  2. orhan 15 Ocak 2016, 01:48

    bugüne kadar izledigim en güzel bilim kurgu yapmislar devami gelirse iyi

  3. kartalo 22 Nisan 2015, 10:42

    bir matrix olmasa da izlenebilir

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Erotik Filmler