Kobra (1986) Türkçe Dublaj izle

01-11-2014
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Kobra (1986) Türkçe Dublaj izle
9.244 kişi izledi.

Evet şimdi çok eski bir yapım olan ve sylvester stallone’nin rol aldığı kobra isimli film var sırada. Film aksiyon ve gerilim üzerine hazırlanmış. Vizyon tarihini ise 1986 olarak görüyoruz. Filmde marion isimli bir karakter var bu kişiye aynı zamanda kobra denilmekte. Güneş gözlüğü takmayı ihmal etmeyen, ağzında sürekli kürdan bulunduran ve deri ceketle dolaşan aykırı tipli bir polis bu kişi. Bütün çalışma arkadaşları ona yüz çevirmiş durumda ama şehre bir katil gelince kobra arkadaşlarına kendini affetirecek tabi bu katil ile başa çıkabilirse..

2 yorum bulunmaktadır: " Kobra (1986) Türkçe Dublaj izle "
  1. Murat 25 Ekim 2015, 22:03

    S.Stallone nun en iyi filmi diyebilirim.
    Rambo ve Rocky serisi amerikan toplumuna savaş yanlılığı ve birliktelik aşılamaya çalıştığından filmlerin senaryolarından cok ana karakterlerı( j.rambo ve r.balboa ) ağır basmıstır. Ancak Kobra’da senaryoda oyunlulukta oyuncularda çok iyi 10/10 film.

  2. Azra 13 Şubat 2015, 21:43

    Bu filmi ilk televizyonda babamla izlemiştim. ayrıca katilin kullandığı bıçak zamanında çok moda oldugunu söylemişti.

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Erotik Filmler