Körlük (2008) Türkçe Dublaj izle

17-01-2015
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Körlük (2008) Türkçe Dublaj izle
3.224 kişi izledi.

Körlük izle, Körlük full izle, Körlük hd izle, Körlük türkçe dublaj izle, Rutin sürdürdüğü hayatı gözleri birden bire kör olan bir hastası yüzünden değişen bir göz doktorunun hikayesine tanıklık edeceksiniz. Bu körlük durumu doktora ve sonra tüm kente yayılır. Ne varki bu durum sadece doktorun karısına bulaşmamıştır.

3 yorum bulunmaktadır: " Körlük (2008) Türkçe Dublaj izle "
  1. Cilliboom 22 Ocak 2017, 23:21

    Jose Saramago’ nun kitabından alınmış bir film ayrıca görmek de diğer kütabı ama onun filmi varmıdır bilmiyorum. Basit bir film olatak izlemeyin burda kör olmak görmemek hayatı görmeden yani görüpde farkında olmadan yaşanmasını anlatıryor. Zaten yazarın bütün kitapları efsanedir. Sıradan bir film gibi izlemeyin

  2. filmcibaşı 18 Kasım 2015, 01:35

    Yani gercekten yorum yapan 1 kısı var onun da agzına vurmak ıstedım.Ben bu fılmı ızledıkten sonra yoruma baktım nasılsa densizin teki sonunu yazmıştır diye.Film sanatsal bir film.Türk filmi sevenlere pek tavsiye etmiyorum ama kafa açıyor en azından düşünmeye itiyor izleyeni.

  3. KafamYandı 23 Eylül 2015, 18:30

    Filmden pek birşey anlamadım.Adamın aldatmaları kadının hayal ürünümüydü yani ?

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Erotik Filmler