Full HD Film izleme keyfini 720p kalitesinde Film izleme platformumuzda yaşayın.

Medyum (2012) Türkçe Dublaj izle

13-01-2014
0
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Medyum (2012) Türkçe Dublaj izle
3.457 kişi izledi.

Medyum izle, Medyum full izle, Medyum hd izle, Medyum türkçe dublaj izle, Psişik olayların kandırmaca üzerine olduğunu ispta etmeye çalışan emekli bir doktor ve asistanı vardır. Diğer tarafdan ise efsane bir isim olmuş medyum simon ortadan kaybolmuş ve 30 sene sonra tekrar ortaya çıkmıştır. Bilim dünyası bu konuyu epeyce araştırmıştır. Simon ise açıklanması güç olaylara imza atmaya devam eder. Hadi bakalım iyi seyirler arkadaşlar.

2 yorum bulunmaktadır: "Medyum (2012) Türkçe Dublaj izle"
  1. kadir kapıcı 18 Haziran 2016, 18:58

    bu filim benim için yani sahtekar medyumları ortaya çıkarmak için yayınlandı benim için yapılmış değil tabi bu filim ama topluma mesaj vermek amacı topluma mesaj vermek isterseniz ya kitab yayınlarsınız yada yazarlık yada düşüncelerinizi biryerlerde paylaşma amacı içinde olursunuz peki topluma mesaj vermek isteyen devlet yetkilileri bunu nasıl yapar tvleri kullanır oda burda olduğu gibi işte ben devletimiz için bilgi toplayan muhbirle ayak üstü konuşurken bana dediki senin arkadaşın vardı ismi şu ha dedim medyum bildim dedim bende dedimki hocam bu adamların ipliğini pazara çıkarmak için çalışma yapsanıza dedim oda doğru söylüyorsun dedi işte bilgi olarak gitti ertesi gün bu olay yayınlandı medyum

  2. miraç kaya 07 Eylül 2015, 15:37

    Film gayet izlenesi bir film yalnızca finali beklediğiniz gibi bitmeyebilir. genede izlenesi ve yaşanılası bir film…

Benzer Filmler