Meet Joe Black (1998) Türkçe Dublaj izle

24-10-2014
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Meet  Joe Black (1998) Türkçe Dublaj izle
3.233 kişi izledi.

Meet Joe Black izle, Meet Joe Black full izle, Meet Joe Black hd izle, Meet Joe Black türkçe dublaj izle, Medya patronu aynı zamanda banker olan william parrish hepimizin imreneceği düzenli bir aile yaşantısına sahiptir. Ama bu düzen bir gün bozulur. Bunun sebebi joe black isimli biri peyda olmuş ve william parrish in güzeller güzeli suzan isimli kızına aşık olur. Birden bire oluşan bu durum hem suzanı hemde dier aile fertlerini sıkıntıya sokar. Peki kızına aşık olup aynı zamanda onunda kalbini feth eden genç ve çok yakışıklı joe black kimdir?

3 yorum bulunmaktadır: " Meet Joe Black (1998) Türkçe Dublaj izle "
  1. şahince 22 Nisan 2016, 21:15

    3 saat bunu anlatmak için kilolu bir zaman olmuş.Değmez, daha çok bir roman okumuş gibi olmak istemeyenin vecizelere kafaya takmasını öneririm.Bu film bir roman dostlar, akan görüntülerin uyuşmayan seslerle birleşiminden oluşan bir roman.

  2. Technus 16 Aralık 2015, 22:10

    Ölüm meleğinin Bill’in kızıyla olan iletişimi biraz abartılı olmakla birlikte filmin genel felsefi sorgulaması güzel olmuş.

  3. yunus 22 Ekim 2015, 05:34

    ne fılmdı be

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Erotik Filmler