Melekler ve Şeytanlar (2009) Türkçe Dublaj izle

26-02-2015
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Melekler ve Şeytanlar (2009) Türkçe Dublaj izle
12.595 kişi izledi.

Melekler ve Şeytanlar izle, Melekler ve Şeytanlar full izle, Melekler ve Şeytanlar hd izle, Melekler ve Şeytanlar türkçe dublaj izle, O o o bir efsane oyuncu tabikide tom hanks’den bahsediyorum. Melekler ve şeytanlar filminde karşımıza çıkıyor. 138 dakika sürecek olan bir gerilim suç filmi. Çok eskilere dayanan gizli bir kardeşlik öyküsü seyredeceğiz. Dünyayı yerinden oynatacak ölüm kokan bir silah ve inanılmaz bir hedef. Parlak bir zekaya sahip olan fizikçi leonarda vetra cinayete kurban gider. Cesede baktığınızda göreceğiniz şey bir gözünün oyulduğu ve göğsüne vurulan örgüt dangası olacaktır. Heyecan yüklü bir sinema filmi ve tom hanks sizlerle.

2 yorum bulunmaktadır: " Melekler ve Şeytanlar (2009) Türkçe Dublaj izle "
  1. Ozlem 26 Kasım 2016, 18:12

    Dünya dinlerinden biri olan hristiyanlığın içinde de iyi ve kötü din adamları var, tıpkı müslümanlıkta da olduğu gibi. İlluminatiden korunmaya çalışan katolik din adamlarının bir takım çabaları var seyirde. Güzel bir film. Filme göre ımdb puanı düşük. Benim puanım 8.4 . Önce illuminati ve hristiyanlıkta katolik mezhebini bilmiyorsanız biraz araştırıp daha sonra filmi didaktik bir şekilde izlemenizi öneririm. Sevgilerimle.

  2. Barış 02 Kasım 2016, 13:47

    1 saat 32 dk kadar sorun yok oradan sonra film de kayma war

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Erotik Filmler