Full HD Film izleme keyfini 720p kalitesinde Film izleme platformumuzda yaşayın.

Ölüm Defteri 1 (2006) izle

03-03-2015
0
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Ölüm Defteri 1 (2006) izle
9.658 kişi izledi.

Ölüm Defteri 1 izle, Ölüm Defteri 1 türkçe dublaj izle, Ölüm Defteri 1 full izle, Ölüm Defteri 1 hd izle, Lise son sınıfta olan yagami üniversiteye giriş için sınavlara kafa yormaktadır. Light ise japonya’nın en zeki öğrencisi profilinde biridir ama hiçbirşey ona keyif vermemektedir. Suç oranının her geçen gün tırmandığı adalet denen şeyin ise yok olduğu bu dünya ona her geçen gün daha sorunlu bir yer olarak görünür. Bir ders esnasında yine kendi fikirleri içerisinde düşünüp dururken gökten bir kitabın düşdüğünü görür ve dersten çıktığında istem dışı o kitabın düşdüğü yere yönelir. Kitabın Üzerinde Ölüm Defteri yazmaktadır.

1 yorum yapılmış "Ölüm Defteri 1 (2006) izle"
  1. CEM 05 Mayıs 2017, 21:18

    lightın sondaki planı sevgilisinin ölmesine neden oldu.Demek ki kızı hiç sevmemiş.Tanrı olup adaleti sağlama yolunda hırsına yenildi.

Benzer Filmler