Vatikan Kayıtları (2015) Türkçe Dublaj izle

18-01-2016
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Vatikan Kayıtları (2015) Türkçe Dublaj izle
1.884 kişi izledi.

Vatikan Kayıtları izle, Vatikan Kayıtları full izle, Vatikan Kayıtları hd izle, Vatikan Kayıtları türkçe dublaj izle, 2 şeytan kovucu ile 1 rahip genç kızın içine girmiş olan şeytanı çıkarmak için kendi aralarında iş birliği içine girerler. Bu şeytani gücün kökeni çok eskilere dayandığı için genç kızı kurtarmak çok kolay olmayacaktır.

2 yorum bulunmaktadır: " Vatikan Kayıtları (2015) Türkçe Dublaj izle "
  1. elgiz 26 Kasım 2016, 11:27

    sadece zaman kaybi

  2. Mustafa 17 Haziran 2016, 00:44

    Güzel film ama İslam inancına göre bazı detaylar ve son sahne saçmadan ibaret. Deccal iki göz değil tek gözdür, ama insanları gücü ile etrafında toplayacağı da gerçektir. Buna karşılık Mehdi A.s da inananları, müminleri safında toplayacaktır. Dünyamızın son savaşı inananlar ile inanmayanlar arasında olacaktır. Allah bizi inananların safında olmayı nasip etsin. Allah c.c Mehdi A.s verdiği güçten Deccale de bahşetti ki Cennet-Cehennem kavramı ortaya çıksın. Sevgiyle kalın.

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Erotik Filmler

Yerli Filmler