Zafer (1989) Türkçe Dublaj izle

07-02-2015
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Zafer (1989) Türkçe Dublaj izle
1.260 kişi izledi.

Zafer izle, Zafer full hd izle, Zafer türkçe dublaj izle, Amerika iç savaşı sıralarında yani sene 1862’de zencilerden bir tabur kurulması gündeme gelmiştir. Albay 54 kşiden oluşan taburu kurar. Filmde iç savaş, kölelik ve zencilerin kendilerini bulma arayışı anlatılıyor.

2 yorum bulunmaktadır: " Zafer (1989) Türkçe Dublaj izle "
  1. Haluk 07 Şubat 2017, 13:49

    Binlerce film izledim ama bu filmdeki seslendirme kadar berbat bir seslendirmeye daha şahit olmadım. Çeviriyi yaparken bir adam tutmuşlar galiba hep o bağırıyor ve hep aynı tonda bağırıyor. Adam bildiğin batak oynarken seslendirme yapmış gibi. “Durun bacağımı kesmeyin dedim size ööööö” Vurulan askerlerin nedense hepsi aynı tonda aynı acıyla bağırıyor, “aaaaa”, “aaaağğğ” Böğürüyor da bakmayın siz. Olmamış bu seslendirme baştan seslendirin caanım film heba olmuş. Rezalet.

  2. sinemakolik41 16 Aralık 2016, 02:39

    Film harika..USA da zenci beyazırk ayrışımı..Ülkemizde ise kokulan mezhep ayrıcalığı aynı temele yatıyor..

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Erotik Filmler